SSD-yığıcı Dahua DHI-SSD-C900N128G, 128 GB, M.2 NVMe PCIe 3.0 x4
★★★★★TELCON haqqında Google rəyləri▾
Uyğunluq
Təsvir
Dahua DHI-SSD-C900N128G — PCIe Gen3 x4 interfeysi və NVMe 1.3 protokolu olan, M.2 2280 formatlı C900 seriyasının bərk cisimli yığıcısıdır. 3D NAND yaddaşı əsasında qurulub, TRIM, zibilin yığılması (Garbage Collection), S.M.A.R.T. və LDPC ECC xətaların düzəldilməsini dəstəkləyir. Yüksək yüklənməli kompüterlər və iş stansiyaları üçün, məsələn, video ilə işləyərkən uyğundur.
Xüsusiyyətlər
- PCIe 3.0 x4 interfeysi, NVMe 1.3 protokolu
- 3D NAND yaddaşı, LDPC ECC xətaların düzəldilməsi
- Yazma və oxuma sürətini saxlamaq üçün TRIM və zibilin yığılması dəstəyi
- S.M.A.R.T. vasitəsilə vəziyyətin monitorinqi
- Enerji istehlakının idarə olunması: hərəkətsiz rejimdə 566 mVt, yük altında 3066 mVt-dək
- TBW yazma ehtiyatı 80 TB, MTBF nasazlığa qədər işləmə müddəti 1 500 000 saat
Ətraflı xüsusiyyətlər
| Model | SSD-C900N128G |
| Əsas | |
| Model | DHI-SSD-C900N128G |
| Tutum | 128 GB |
| Form-faktor | M.2 2280 |
| İnterfeys | PCIe Gen 3.0 × 4 |
| Protokol | NVMe 1.3 |
| Yaddaş tipi | 3D NAND |
| S.M.A.R.T. | Var |
| TRIM | Var |
| Zibilin yığılması (Garbage Collection) | Var |
| Məhsuldarlıq | |
| Ardıcıl oxuma | 1250 MB/s-dək |
| Ardıcıl yazma | 650 MB/s-dək |
| Təsadüfi oxuma 4K | 70 000-dək |
| Təsadüfi yazma 4K | 160 000-dək |
| TBW | 80 TB |
| MTBF | 1 500 000 saat |
| Qidalanma | |
| İstehlak gücü (maks.) | 3066 mW |
| İstehlak gücü (hərəkətsiz rejim) | 566 mW |
| İstismar şəraiti | |
| İş temperaturu | 0 °C … +70 °C |
| Saxlama temperaturu | –40 °C … +85 °C |
| İş rütubəti | 5%–95% (kondensatsiyasız) |
| Vibrasiyaya davamlılıq | 10–200 Hz, 0.5 G |
| Zərbəyə davamlılıq | 1500G, 0.5 ms (yarım sinusoid) |
| Korpus | |
| Ölçülər | 80.00 mm × 22.00 mm × 2.25 mm |
| Çəki | maks. 8 g |
| Qablaşdırma ölçüləri | 140.5 mm × 105.5 mm × 15.50 mm |
| İstehsalçı zəmanəti | 3 il (və ya TBW tükənənədək) |
Harada istifadə olunur: İş stansiyaları, oyun kompüterləri, video montaj kompüterləri, M.2 NVMe yuvası olan noutbuklar və fərdi kompüterlər
Xüsusiyyətlər
Logistika
Sənədlər
Oxşar məhsullar
Məhsul haqqında suallar
Bu SSD-nin interfeysi və form-faktoru nədir?+
PCIe Gen 3.0 x4 interfeysi və NVMe 1.3 protokolu olan M.2 2280. Quraşdırmaq üçün NVMe dəstəkləyən M.2 yuvası lazımdır.
Oxuma və yazma sürəti nə qədərdir?+
Ardıcıl oxuma 1250 MB/s-dək, ardıcıl yazma 650 MB/s-dək (CrystalDiskMark testi, SLC-keş aktivdir). Real sürət cihazdan asılıdır.
Yazma ehtiyatı və zəmanət nə qədərdir?+
TBW 80 TB təşkil edir, istehsalçı zəmanəti — 3 il və ya TBW tükənənədək, hansı əvvəl çatarsa.

